načítavam

  event Harmony Fun

  Kategória

  ostatné, ostatné služby, portfólio

  Tagy

  Banská Bystrica, Event, Guiness, Koncert, Portfólio, Rekord, SHP Harmanec, Spoločenské podujatie

  Dátum

  Klient

  SHP Harmanec, a. s.

  Výzva

  Harmanecká papiereň, jeden z najstarších a stále fungujúcich podnikov na Slovensku, si v roku 2009 pripomenula 180. výročie vzniku. Preto SHP Harmanec oslovil viacero agentúr, aby mu pripravili predbežný program a rozpočet osláv tohto jubilea. Náš koncept s nabitým a nevšedným programom zožal úspech a zvíťazil! Až potom sme sa zľakli, ako to zvládneme.

  Riešenie

  Ideový scenár sme pretavili do uceleného dramaturgického plánu, pripravili podrobný technický rozpis a časový harmonogram pre účinkujúcich. Náš program bol postavený na viacerých exhibíciách, ktoré sa v prípade úspešnosti mohli zapísať do Guinnessovej knihy svetových alebo národných rekordov.  Spomeňme napríklad pokus o slovenský rekord v čo najdlhšom zotrvaní v nehybných pózach (tzv. živé sochy), alebo pokus o rekord v dĺžke žonglovania s rolkami toaletného papiera, prípadne pokus o zápis do Guinnessovej knihy rekordov s najväčšou rolkou toaletného papiera na svete.

  Výsledok

  Prietrž mračien dve hodiny pred začiatkom show nás zaskočila, ale nezlomila. Trojhodinový program pred viac ako tisíckou návštevníkov bol dostatočnou morálnou odmenou za dlhé večery strávené jeho prípravou. Nuž a podaril sa aj zápis do Guinnessovej knihy rekordov – najväčšia rolka (rolisko!) toaletného papiera na svete mala hmotnosť 1,6 tony a bolo na nej navinutých 26 kilometrov papiera. Skrátka – Harmony FUN! 🙂