REKLAMNÁ AGENTÚRA

ENTERPRISE

Našim klientom poskytujeme komplexné reklamné služby typu full service. To znamená, že ponúkame kvalifikované služby a tovar zo všetkých oblastí reklamného a kreatívneho priemyslu. V našej ponuke sú predovšetkým kreatívne činnosti ako grafický dizajn, tvorba logotypov, webstránky, reklamné tlačoviny, publikácie, katalógy, reklamná fotografia a video, ale aj reklamné tabule, darčekové predmety, exteriérová či interiérová reklama. Vieme kvalifikovane pomôcť a poradiť aj v oblasti copywritingu.
Skromne sa domnievame, že viac ako 30-ročné pôsobenie a skúsenosti v marketingovom a reklamnom priemysle sú dostatočnou zárukou, že stále dokážeme pracovať tvorivo a s radosťou. V piatok či sviatok.

V našej agentúre sme vymysleli a realizovali stovky projektov. Na mnohé z nich sme stále hrdí a preto vám ponúkame prehľad toho najlepšieho, čo sme v uplynulých rokoch vytvorili. Vyberte si oblasť, ktorá Vás zaujíma, kliknite na ňu a listujte ďalej.​

Spolupráca s agentúrou ENTERPRISE je na profesionálnej úrovni počnúc komunikáciou s grafikmi až po samotné kreatívne grafické spracovanie textov a obrázkov. Prístup agentúry je ústretový a prípadné ad hoc vznikajúce problémy v procese sa nám zatiaľ vždy podarilo vyriešiť ku vzájomnej spokojnosti.

Eva KĽAČANOVÁ

oddelenie komunikácie a vzťahov s verejnosťou, Kia Slovakia, s. r. o., Teplička nad Váhom

S agentúrou ENTERPRISE spolupracujeme od roku 2011 a spoluprácu hodnotíme ako vynikajúcu. Všetky materiály a reklamné predmety vykazujú známky vysokej profesionality. Dodržiavanie termínov je tiež samozrejmosťou. Odporúčam pre zodpovedný a profesionálny prístup.

Ing. Miroslav ŠUFLIARSKY

konateľ, BITUNOVA, spol. s r. o., Zvolen

S agentúrou ENTERPRISE spolupracujeme už dlhé roky. V histórii našej spolupráce sa nevyskytol jeden jediný problém. Reakcie na naše požiadavky sú nadmieru promptné a flexibilné, čo je pre našu firmu najdôležitejšie. Komunikácia veľmi milá, ľudská a priateľská. Budeme veľmi radi pokračovať v spolupráci s tímom profesionálov ako ste vy!

Michal RAČKO

oddelenie marketingu, OMEGA OPTIX, s.r.o., Banská Bystrica