KTO SME

Pripájame sa k digitálnej revolúcii, ktorá umožnila nášmu Pegasovi slobodne lietať vo virtuálnom priestore. Už viac ako 30 rokov tvoríme pre našich klientov jedinečné posolstvá a napĺňame tak obsah nášho firemného sloganu UMENIE OSLOVIŤ.

Základným kameňom našich úspechov je tím, ktorý tvoria marketingový manažér, grafik a operátor. Zároveň využívame tvorivosť a um ďalších dlhoročných a skúsených spolupracovníkov z oblasti dizajnu, fotografie, programovania, literárnej tvorby, scénografie a pod.

Martin Úradníček

Martin Úradníček

zakladateľ agentúry, CEO

Marketér, ekonóm a autor väčšiny náročnejších projektov. Tvrdí o sebe, že je konceptualista a nik nevie, čo to znamená.

Patrik Ševčík

Patrik Ševčík

dizajnér

Grafik, dizajnér, výtvarník a pedagóg v jednej osobe. Autor väčšiny vizuálov so značkou ENTERPRISE od roku 2006 až do súčasnosti.

Andrej Brummer

Andrej Brummer

fotograf, kameraman, operátor

Mladý muž s vnímavým okom a citom pre detail. Komplikované problémy zdoláva rýchlosťou svetla, neriešiteľné rýchlosťou blesku.

Predstavujeme našich klientov

V uplynulých rokoch sme mali tú česť pracovať aj pre ďalších klientov:

Agrobanka Praha – zastúpenie pre Slovensko, Bábkové divadlo na Rázcestí, Biofaktory, Divadlo Štúdio tanca, MATADOR, Meteor Slovensko, Novohradské múzeum a galéria, Prvá stavebná sporiteľňa, SCHRACK TECHNIK, Slovakia Sweet, SLOVAKODATA, Slovenská legálna metrológia, Slovenská pošta, Slovenský rozhlas, SOFTIP, Štátna opera Banská Bystrica, Tempus AWT Bavaria, Východoslovenská energetika, ZSNP Žiar nad Hronom, Železiarne Podbrezová, Železnice SR a mnohých iných.