KTO SME

Pripájame sa k digitálnej revolúcii, ktorá umožnila nášmu Pegasovi slobodne lietať vo virtuálnom priestore. Už viac ako 33 rokov tvoríme pre našich klientov jedinečné posolstvá a napĺňame tak obsah nášho firemného sloganu UMENIE OSLOVIŤ.

Základným kameňom našich úspechov je tím, ktorý tvoria marketingový manažér, grafik a operátor. Zároveň využívame tvorivosť a um ďalších dlhoročných a skúsených spolupracovníkov z oblasti dizajnu, fotografie, programovania, literárnej tvorby, scénografie a pod.

Martin Úradníček

Martin Úradníček

zakladateľ agentúry, CEO

Idea maker a web master. Tvrdí o sebe, že je konceptualista a nik nevie, čo to znamená.

Patrik Ševčík

Patrik Ševčík

dizajnér

Grafik, dizajnér, výtvarník a pedagóg v jednej osobe. Autor väčšiny vizuálov so značkou ENTERPRISE od roku 2006 až do súčasnosti.

Andrej Brummer

Andrej Brummer

fotograf, kameraman, operátor

Mladý muž s vnímavým okom a citom pre detail. Komplikované problémy zdoláva rýchlosťou svetla, neriešiteľné rýchlosťou blesku.

Predstavujeme našich klientov

V uplynulých rokoch sme mali tú česť pracovať aj pre ďalších klientov:

Agrobanka Praha – zastúpenie pre Slovensko, Bábkové divadlo na Rázcestí, Biofaktory, Divadlo Štúdio tanca, MATADOR, Meteor Slovensko, Novohradské múzeum a galéria, Prvá stavebná sporiteľňa, SCHRACK TECHNIK, Slovakia Sweet, SLOVAKODATA, Slovenská pošta, Slovenský rozhlas, SOFTIP, Štátna opera Banská Bystrica, Tempus AWT Bavaria, Východoslovenská energetika, ZSNP Žiar nad Hronom, Železiarne Podbrezová, Železnice SR a mnohých iných.