Webstránka

DIVADLO Z PASÁŽE

Webstránka prvého profesionálneho komunitného divadla

Klient: Mestské divadlo – Divadlo z Pasáže, n. o.

Kedy: máj 2019 – september 2020

Kde: Banská Bystrica

Máme radi divadelníkov, výtvarníkov, hudobníkov, literátov a vlastne všetkých šikovných umelcov. Keď sme si v roku 2019 všimli zanedbanú, opustenú a takmer neaktualizovanú webstránku Divadla z Pasáže, nedalo nám, aby sme vedeniu divadla neponúkli bezplatný návrh a realizáciu nového webu.

Po schválení vizuálu webu sme sa pustili do tzv. napĺňania obsahu, t. j. pridávanie textov a fotografií. Netušili sme, aká strastiplná púť nás čaká. V roku 2020 si totiž „pasážnici“ pripomínali 25. výročie vzniku a vedenia divadla prejavilo túžbu vytvoriť archív všetkých inscenácií, filmov a festivalov, na ktorých sa zúčastnili… A navyše aj anglickú jazykovú mutáciu stránky.

A tak sme pripravili najobsiahlejšiu webstránku v histórii našej agentúry. Tvorba archívu trvala niekoľko mesiacov a vo finiši sme mohli len sucho konštatovať, že na bujnom a košatom strome webu vyrástlo vyše 50 hlavných stránok a podstránok. Napriek tomu sa nám snáď podarilo udržať jednoduchú štruktúru webu a veríme, že návštevník sa v ňom nestratí. Veď vyskúšajte!